Implex

Cena: 65€

Implex Pofessional Hair Bond System 4x200 ml. Pārsteidzošs, tūlītējs rezultāts jau pēc pirmās lietošanas reizes. Par 50% padara matus izturīgākus pret lūšanu,tie kļūs zīdaini, gludi un spīdīgi. Ilgstošs, noturīgs rezultāts. 1. Bond Regenerator - IMPLEX Saišu reģenerators. Pēc tam, kad jūsu mati to uzsūc, vājā molekulārā ķēde, smagākie amino skābju elementi savienojas, veido un atjauno jūsu matu disulfīdu saikni, kas izzudusi matu apstrādāšanas rezultātā no karstuma, mehāniskiem un skābju radītiem efektiem. 2. Bond Amplifier - IMPLEX matu saišu stiprinātājs ir speciāli izstrādāts lietošanai pēc ķīmiskās apstrādes. Tas stabilizē jūsu matu disulfīda saiknes, nodrošinot visaptverošu aprūpi, aizver kutikulas, kas garantē matu krāsas ilgu noturību. 3. 4. Bond Sustainer - IMPLEX matu saišu spēcinātājs ar samta un krēm-veida struktūru tika speciāli radīts matu kopšanai pēc krāsošanas normāliem un bieziem matiem. Tas aktivizē un atjauno molekulu kompleksu, kas izveidojas 1. etapā, kurš tiek veikts krāsošanas laikā salonā. Pateicoties linsēklas eļļas ekstraktam, mati atkal kļūst spīdīgi un gludi.

Novērtējums:

Nagu kopšana

Ja Jūsu nagi ir vāji un trausli vai bojāti pēc mākslīgo nagu noņemšanas un gēla laka vairs neturas, Japānas manikīrs Jums palīdzēs atgūt skaistus un veselīgus nagus.
Japānas manikīrs ir unikāls ar to, ka tajā tiek izmantotas tikai dabiskas sastāvdaļas.
Galvenā Japānas manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks. Tā kā bišu vaskam piemīt dziedinošas īpašības, tas uzlabo ādas un naga izskatu, palēnina ādas novecošanas un novērš negatīvo ietekmi, ko rada dekoratīvo līdzekļu izmantošana. Lasīt tālāk...

National CPR association